1 jaar geleden

Lieve schatten,

het is vandaag een jaar geleden, dat m'n pleegpapa gestorven is. Wat mis ik hem. Hij was de eenvoud zelf en hielp alles en iedereen en hij was door iedereen graag gezien. Hij was iemand met een gouden hart, maar dat gouden hart stopte met tikken op 17.10.2010

Dag lieve pa Evrard,

een jaar geleden ben je totaal onverwacht in je middagdutje naar de andere kant gegaan. Nooit zul je je jongste kleinzoon in de armen kunnen sluiten, nooit zullen Thomas en Robin je een knutselwerkje van school kunnen geven. Maar in onze harten, leef je verder. Groet ginds m'n ouders, broer, zus en m'n meiden. Love you all.

   Pa zoals hij was, de eenvoud zelve.   

   Pa met Frederik en hond Shalow (die 14 dagen na pa, z'n baasje gevolgd is).

Dag pa, tot ziens.

xxx

396 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Oem Yasmina

    een beetje laat, maar wil je de komende dagen veel sterkte wensen!

    liefs en een dikke knuffel

  • mirre

    ze zijn er wel nog hoor, ik weet zeker dat ze jullie jongens in hun armen houden en de knutselwerkjes zien ze ook, geloof er maar in.
    Ze zullen altijd bij jullie zijn, niet meer zichtbaar maar ze zijn er nog
    vele groetjes en sterkte

  • rovicky

    sterkte

  • ~Mama~van~4Meiden~

    Sterkte vandaag! Xx

  • ~~WENDY~~


    Voor eeuwig in je hart,...
    Ze zullen je altijd volgen meis.
    xxx

  • bloemmetje

    sterkte meid, je bent al veel dierbaren verloren dat is best wel hard. gelukkig heb je je grootste schatten dicht bij jouw. ik weet zeker dat je familie hierboven waken over jullie alle vier.